"ЈА НЕ БЕЖИМ НИГДЕ": Снажан одговор Вучића на петицију коју би наводно требало да потпише и Коштуница (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

01. 02. 2023. у 16:43

ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, је данас коментаришући актуелну расправу о Косови и Метохији рекао да не верује да ће бити слоге по том питању.

ЈА НЕ БЕЖИМ НИГДЕ: Снажан одговор Вучића на петицију коју би наводно требало да потпише и Коштуница (ВИДЕО)

Фото: Танјуг

Председник је на свом Инстаграм профилу поставио видео, који се односи на питање новинара о петицији против ултиматума и уцена, коју би наводно требало да потпише и некадашњи председник Војислав Коштуница.

- Кад прочитате образложење петиције запитате се што си пустио 1.800 терориста из српских затвора, који су силовали српкиње у Клечки? Што си ћутао и пустио да нам прогоне и убијају људе 2004. године на КиМ, спаљују цркве и манастире. Што си 2008. године ћутао и организовао скуп "Косово за патике" у Београду, а ти побегао за Румунију, да се не изјашњаваш, да би те странци држали на власти. Ја не бежим нигде, идем пред свој народ и паралмент. И прошли пут сам слушао најгоре могуће гадости и увреде и одговорићу свакоме. Ако мислите да ћете само да имате монологе, да нећете добити одговор… Часни људи умеју да узврате ударац, политички ударац - рекао је председник Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (143)

НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?