"УБИЈАЈУ НАС КАО ДА НИСМО НАРОД" Огласила се супруга рањеног Миљана (ВИДЕО)

СУПРУГА рањеног Миљана Д. огласила се на друштвеним мрежама после рањавања њеног мужа од стране РОСУ банде.

УБИЈАЈУ НАС КАО ДА НИСМО НАРОД Огласила се супруга рањеног Миљана (ВИДЕО)

Фото: Фејсбук

- Мој муж којег су ранили злочинци РОСУ. Где ми живимо? Народе, убијају нас и пуцају на нас као да нисмо народ! - написала је Ана изнад снимка.

Подсећамо, јединице РОСУ пуцали су данас око 11.30 часова код нелегалног пункта на Бистричком мосту на магистралном путу Косовска Митровица - Лепосавић на возило у којем су се налазила два Србина.

Тешко рањени Србин Миљан Д. (37) задобио je прострелну рану грудног коша.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (4)

ЈУНСКИ ПРОГРАМ ТЕАТРА ХУМАНОСТИ У ЗНАКУ ПРОДУКЦИЈЕ ФОНДАЦИЈЕ MOZZART: Нове представе, књижевно вече Матије Бећковића...