ШПАНИЈА остаје при ставу да не признаје једнострано проглашену независност тзв. Косова и сматра да то питање треба да се реши дијалогом Београда и Приштине, саопштило је шпанско Министарство спољних послова.
ПРИЈЕМ поводом Националног дана Кине који је организовала Амбасада Кине у Београду одржава се вечерас у Хотелу Хајат, а свечаности присуствује и председник Србије Александар Вучић.
ДОК се држава суочава са тешким тренуцима, шачица политичких опортуниста покушава на најгнуснији начин да ућари јефтин политички поен! У овој срамотној игри предњачи Милета Сланкаменац из такозване Иницијативе за опстанак пољопривредника (ИЗОПС), човек који се лажно представља као заштитник сељака, а заправо је пуки извршилац налога пропале, жуте опозиције!
НАКОН више од 15 година проведених на месту председника комисије за избор чланова Високог савета тужилаштва главни јавни тужилац Првог основног јавног тужилаштва у Београду Љубивоје Ђорђевић неће више обављати ту дужност, сазнају "Новости".
Коментари (1)