"НАСТАВЉАМО ДА РАДИМО ПУНОМ ПАРОМ": Мали се огласио након прве седнице нове владе (ФОТО)

Биљана Ристивојевић

27. 10. 2022. у 15:33

ВЛАДА Србије одржала је данас прву редовну седницу у новом мандату, а након седнице огласио се министар финансија Синиша Мали.

НАСТАВЉАМО ДА РАДИМО ПУНОМ ПАРОМ: Мали се огласио након прве седнице нове владе (ФОТО)

Фото: Принтсцреен/Инстаграм/mali_sinisa

- Након што смо синоћ положили заклетву у Народној Скупштини, данас смо одржали и прву седницу нове Владе Републике Србије. Настављамо да радимо пуном паром - објавио је Мали на Инстаграму.

 

Редовне седнице Владе Србије биће и убудуће одржаване сваког четвртка у 13 сати, како је и прописано Пословником о раду владе.

Премијерка Брнабић још једном је честитала министрима на избору и пожелела им успешан рад, истакавши да је пред њима изазовно време и обиман посао.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

ПОРОДИЧНИ СТО ЈЕ МЕСТО ГДЕ СЕ ОКУПЉАЈУ ГЕНЕРАЦИЈЕ, ХРИСТОС ВАСКРСЕ Вучић честитао Васкрс (ВИДЕО)