ШПИЈУНКА: Исто презиме
МИНИСТАР финансија Синиша Мали састао се недавно са Кристофером Петијем, који предводи француску пословну делегацију МЕДЕФ.

Фото: Танјуг
На самом почетку састанка, приликом упознавања, Мали се нашалио на рачун свог и презимена госта из Француске.
Како је објаснио свом француском колеги, "мали" на српском језику значи исто што и "пети" на француском, па се показало да, практично, имају исто презиме. На ову опаску сви присутни су се насмејали, а састанак "презимењака" и чланова делегација прошао је у одличном тону.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)