КУРТИ ПРОВОЦИРА "ВОЈСКОМ": Циљ патролирања тзв. безбедносних снага на северу КиМ - подизање тензија
27. 09. 2022. у 09:00
ПАТРОЛИРАЊЕ тзв. косовских безбедносних снага по северу КиМ, којим се крши Резолуција 1244 УН, уз прећутно одобравање Квинте, срачунато је с циљем да се застраши српски народ, али и да се исповоцира реакција Београда, а све како би се нарушио мир у нашој јужној покрајини.
Повезане вести

"ПРИШТИНА ЈЕ ПОСЕБНО НЕРВОЗНА, РАЗУМЉИВО!" Вучић о лажима тзв. Косова о српским дроновима - Ништа им није овде ишло како су хтели!
ОДГОВАРАЈУЋИ на питања новинара након низа састанака данас у Њујорку, Вучић се дотакао и лажи Приштине о томе да су на северу Косова и Метохије примећени српски дронови, што је данас раније демантовао и КФОР.
26. 09. 2025. у 19:32

КФОР ДЕМАНТОВАО СВЕЧЉИНЕ ЛАЖИ О НАВОДНИМ СРПСКИМ ДРОНОВИМА: Огласио се Петковић - Сигурно је гледао величанствену војну параду у Београду
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је да је КФОР разобличио и демантовао, како је истакао, дрске лажи министра унутрашњих послова привремених приштинских институција Џељаља Свечље о наводним летовима српских дронова изнад АП Косово и Метохија.
26. 09. 2025. у 18:02

ЂУРИЋ РЕАГОВАО НА ВЈОСИН ИНТЕРВЈУ: Низ неистина у покушају да представи своју владу као нешто што једноставно није
СРПСКИ министар спољних послова Марко Ђурић реаговао је на свом званичном Икс прифилу на интервју председнице лажне државе Косово Вјосе Османи.
23. 09. 2025. у 16:25

ЛОНЧАР О УПАДУ У КБЦ КОСОВСКА МИТРОВИЦА: Обавестио сам европског комесара за здравство Вархејиа и директора Светске здравствене организације
МИНИСТАР здравља Златибор Лончар огласио се поводом упада у Клиничко болнички центар Косовска Митровица, који је синоћ извршила такозвана косовска полиција.
19. 09. 2025. у 12:26

„ДАЉЕ РУКЕ ОД БОЛНИЦЕ“ Здравствени радници протестовали због упада тзв. Косовске полиције у КБЦ Косовска Митровица и Дом здравља (ФОТО)
ЗДРАВСТВЕНИ радници запослени у КБЦ Косовска Митровица и домовима здравља у четити северне општине организовали су протестни скуп поводом синоћњег упада припадника тзв. Косовске полиције у просторије обезбеђења КБЦ Косовска Митровица и Дома здравља Косовска Митровица.
19. 09. 2025. у 11:56
Најновије из рубрике

"БРАВО, НОБЕЛОВЦИ!" Јованов: Блокадери саопштили да им од три оброка, два плате странци
ШЕФ посланичког клуба Српске напредне странке у Народној скупштини Миленко Јованов на свом налогу на друштвеној мрежи Икс одговорио је на изјаву студента у којој наводе да "нема иностранства, јели бисмо један оброк дневно".
29. 09. 2025. у 20:57

ВУЧИЋ НА ОБЕЛЕЖАВАЊУ НАЦИОНАЛНОГ ДАНА КИНЕ: Србија и Кина настављају заједно, за мир, развој и бољи живот наших грађана (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић присуствовао је пријему поводом 76. годишњице оснивања Народне Републике Кине и 70 година пријатељства народа Кине и Србије.
29. 09. 2025. у 20:25

ЧЕЛИЧНО ПРИЈАТЕЉСТВО Ли: "Кина и Србија су 70 година делиле тешкоће и корачале напред руку под руку"
АМБАСАДОР Кине у Београду Ли Минг изјавио је вечерас, на пријему поводом Националног дана Кине у Хотелу Хајат, којем присуствује и председник Србије Александар Вучић, да се ове године обележава и 70 година пријатељства између народа Кине и Србије и да је оно с временом све јаче.
29. 09. 2025. у 20:25

ПРИСУСТВУЈЕ И ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Пријем поводом Националног дана Кине у Београду (ФОТО)
ПРИЈЕМ поводом Националног дана Кине који је организовала Амбасада Кине у Београду одржава се вечерас у Хотелу Хајат, а свечаности присуствује и председник Србије Александар Вучић.
29. 09. 2025. у 19:55

ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА РУСКИМ АМБАСАДОРОМ: Посебно смо размотрили ситуацију око НИС-а (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састао се данас са амбасадором Руске Федерације Александром Боцан-Харченком.
29. 09. 2025. у 18:46
Svensrb
27.09.2022. 10:04
Kurti je fašista i nemože njega niko ukrenuti. Zato njega i brani zapad???
Kole
27.09.2022. 10:29
Prosta stvar! Pobije patrolu i kraj!
Wer
27.09.2022. 12:32
Postoji li iko da kaže hrvatima da smo se međusobno priznali u avnojevskim granicama!!! I da je tako Kosmet u sastavu Srbije priznat i od njih. Tako da je sve ovo ostalo ne potrebna priča!
Milo
27.09.2022. 15:07
Kad se zapadme demokratije ne slaze sa necijom odlukom oni kritikuju i prete kao u slucaju gej parade u beogradu. Nz brutalno etnicko ciscenje Srba sa KiM nemaju primedbe vec 23 godine nezavosno da li je premijer lazne drzave Kurta ili Murta. Sve rade iz pozadine i isaturaju druge u prve redove. Prvo su naoruzavali i obucavali OVK da zpocnu rat na KiM pa se oni umesaju iz humanitarnih razloga i brutalnom silom promene granice iako su njihove zemlje hiljadama km daleko i njihovi sunarodnici ne zive na KiM.
BOGDAN
12.10.2022. 07:40
TAKO CE BITI SVE DOK BRAT KADIROV NE DA ZELENO SVETLO I FORMIRA DOBROVOLJCE KOJI CE JEDNOM ZAUVEK MUSKI ODGOVORITI IMPERIJALISTICKIM ZLOCINCIMA I TERORISTIMA TAKOZVANE SIPTARSKE POLICIJE I VOJSKE KOJE FINANSIRAJU I NAORUZAVAJU ZAPDNI ZLOCINCI KOJI OKUPIRAJU SRPSKU Sv.ZEMLJU SRPSKO KOSOVO I METOHIJA.IDU DANI ZIVELA SRBIJA I DOGODINE U PRIZRENU.