ВУЧИЋЕВ ОДГОВОР НА ПИТАЊЕ О ЈАСЕНОВЦУ: "Сви могу, али постоји забрањени град за једну особу"

12. 09. 2022. у 14:02

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић учествовао је на самиту Процеса Брдо-Бриони који се одржао на Брду код Крања, а након тога се обратио медијима.

ВУЧИЋЕВ ОДГОВОР НА ПИТАЊЕ О ЈАСЕНОВЦУ: Сви могу, али постоји забрањени град за једну особу

Foto: Printskrin Youtube/ Танјуг

Након његовог обраћања, током одговарања на питања, новинар је упитао Вучића да ли је разговарао са председником Хрватске Зораном Милановићем на тему одласка у Јасеновац јер се ближи 17. септембар, те на констатацију новинара да је пре пар дана у Јасеновцу био члан председништва БиХ Милорад Додик, Вучић је рекао:


- Сви могу, али постоји забрањен град за једну особу, а то је онај који се налази на челу Србије - рекао је Вучић и додао:

- Постоји ту много проблема али о томе нећу да причам. Не верујем да ту има нешто од тога. Ја сам све оно што они не би желели да јесам. Све куће Вучића су спалили, ја ниједну, било чију. Моја фамилија је што протерана, што убијена у Другом светском рату. Моји то никоме нису учинили - изјавио је Вучић.

БОНУС ВИДЕО: МОЋНО ВОЗИЛО КУПЉЕНО ОД ПУТИНА: Вучића у белом аутомобилу возе по Емиратима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).

10. 01. 2026. у 15:08

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.

10. 01. 2026. у 06:30

Коментари (75)

ПРИНОВА У ПОРОДИЦИ МИТРОВИЋ: Стижу бебе! - Милица не крије срећу