"ТАМАН ДА СЕ СПРЕМИМ ЗА ИСПИТНИ РОК" Вучић мађарској председници поклонио боксерске рукавице, погледајте шта је она даровала њему (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић и његова мађарска колегиница Каталин Новак разменили су поклоне.
Фото: Инстаграм
- Даме су одувек биле јаче од нас, а пошто је председница Каталин љубитељка бокса, поклонио сам јој овај пар рукавица, уједно и као пригодну борбену опрему за све предстојеће изазове. Ја сам добио кошаркашку лопту, таман да се спремим за нови испитни рок - објавио је Вучић на Инстаграму.
Препоручујемо
ВУЧИЋ САОПШТИО ВАЖНЕ ВЕСТИ: Брза пруга до Будимпеште готова до краја 2025. године
09. 09. 2022. у 11:58
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (0)