ДА СЕ ОПЕТ ВРАТИ У СРБИЈУ: Министарка Татјана Матић уручила поклон Џону Малковичу (ФОТО)
МИНИСТАРКА трговине, туризма и телекомуникација Татјана Матић имала је прилику да у бајковитом амбијенту Феликс Ромулијане ужива у извођењу "Паклене комедије" чувеног глумца Џона Малковича.

Фото З. Јовановић
Она му је захвалила на интересовању за Србију, у коју је дошао други пут, и поручила да је његово интересовање драгоцено не само за туризам већ и за културу и имиџ наше земље у свету.
На поклон му је дала књигу о лепотама Србије, са жељом да у што скорије време поново буде наш гост.
ПОдсетимо, познати холивудски глумац Џон Малковић дошао јеу Србију поводом извођења представе "Паклена комедија - исповест серијског убице", са којом је један од најславнијих глумаца данашњице, од премијере 2008. године у Лос Анђелесу до сада, обишао пола планете.
На сцени зајечарске Феликс Ромулијане, уз Малковича су наступили и оркестар Бечке академије са Вроцлавским барокним оркестром.
Препоручујемо

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (0)