ВУЧИЋ ЗАХВАЛИО ОРБАНУ: Нека живи пријатељство између Србије и Мађарске (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић захвалио је данас премијеру Мађарске Виктору Орбану захваљујући којем је, како је рекао, између Мађарске и Србије изграђен однос пун обостраног поверења и поштовања.

Фото: Танјуг
- Велико хвала великом пријатељу Србије Виктору Орбану који се никада није склањао, који је помагао и штитио нашу земљу, захваљујући којем је између Мађарске и Србије изграђен однос пун обостраног поверења и поштовања - навео је Вучић у видео снимку објављеном на Инстаграм налогу будуцностсрбијеав.
Председник Србије је рекао да "резултати увек говоре више од речи, било да су оне велике или мале". "Наставићемо да градимо наше партнерске односе и заједнички пребродимо све проблеме и потешкоће".
Вучић је изразио уверење да ћемо у наредном периоду "успети да остваримо још већу и успешнију сарадњу између наших земаља".
- Нека живи пријатељство између Србије и Мађарске - казао је Вучић у снимку о посети Орбана 89. Међународном пољопривредном сајму у Новом Саду, који је отворио данас са председником Србије.
BONUS VIDEO:
OTVOREN SAJAM POLJOPRIVREDE U NOVOM SADU: Vučić i Orban na svečanoj ceremoniji
Препоручујемо

"ВУЧИЋ ПОКАЗУЈЕ ОДГОВОРНОСТ" Порфирије: Став Цркве је увек став молитве за мир
18. 05. 2022. у 15:08

ВУЧИЋ ПРИМИО АКРЕДИТИВЕ НОВОГ АМБАСАДОРА: "Србија уважава територијални интегритет Украјине"
18. 05. 2022. у 09:18 >> 10:33

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (2)