ШОЛЦ СТИЖЕ У СРБИЈУ: Немачки канцелар најавио посету нашој земљи
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се из Берлина након што се састао са немачким канцеларом Олафом Шолцом.

Фото: AP Photo/Martin Meissner, Pool
Шолц је овом приликом најавио посету Србији.
- Радујем се што ћу за неколико недеља посетити регион и Србију, рекао је немачки канцелар.
Председник Србије Александар Вучић рекао је да се радује скорој посети немачког канцелара Београду.
Шолц је говорио и о економској сарадњи између Немачке и земаља Западног Балкана.
- Економска сарадња се интезивирала. То је позитиван развој који желимо поспешити. Немачка влада изричито потврђује европску перспективу земаља Западног Балкана. Подржавамо процес придруживања Србије ЕУ. Та перспектива Србије је нешто што треба да успе, из тога треба да израсте реалност и желим да то буде обећање које ћемо одржати - рекао је Шолц.
БОНУС ВИДЕО - ФК-3 ИЗБЛИЗА: Погледајте како изгледа најновије појачање Војске Србије
Препоручујемо

ВУЧИЋ И ШОЛЦ СЕ ОБРАТИЛИ НАКОН САСТАНКА: Председник поручио - Избор Србије је да буде на европском путу
04. 05. 2022. у 18:35 >> 18:58

ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ШОЛЦОМ: Након разговора уследиће састанак две делегације
04. 05. 2022. у 17:48

БРУТАЛНА ПОРУКА ИЗ РУСИЈЕ НАКОН АМЕРИЧКОГ НАПАДА: Неколико земаља спремно да преда нуклеарно оружје Ирану!
ПОСЛЕ америчких напада на Иран током ноћи, неке земље су спремне да предају своје нуклеарно оружје Техерану, написао је на каналу Телеграм заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев.
22. 06. 2025. у 11:31

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)