ВУЛИН: Покрет социјалиста неће мењати страну, Александар Вучић је наш председник
ПРЕ избора сам упозоравао да ако буду могли да сакупе један глас више од Александра Вучића и наше коалиције, ујединиће се сви, само да сруше Александра Вучића - изјавио је министар полиције и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин, коментаришући најаве постизборних коалиција на нивоу града Београда и удруживање свих политичких партија против Александра Вучића
Фото: Танјуг
- И то се најбоље види на примеру Београда. Сада би заједно да иду НАТО следбеници и присталице чланства Србије у ОДКБ, еврофанатици и огорчени противници Европске уније, случајни Срби и велико Срби, монархисти и републиканци, геј активисти и хомофоби, а само да се дохвате буџета града Београда- навео је Вулин.
- Нико од њих нема ниједно политичко уверење, нема идеологију или принцип, али зато свако од њих има незаситу похлепу. Покрет социјалиста неће мењати страну, нити своја уверења. Можемо на власт, можемо у опозицију, али Александар Вучић је наш председник, а његова политика је наша политика, ми смо саборци и то се неће мењати - изјавио је министар полиције и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин, коментаришући најаве постизборних коалиција на нивоу града Београда и удруживање свих политичких партија против Александра Вучића.
Препоручујемо
ЕВО О ЧЕМУ СУ РАЗГОВАРАЛИ ВУЧИЋ И ПУТИН: Завршен телефонски разговор двојице лидера
06. 04. 2022. у 12:14
ИСТОРИЈСКА ПОБЕДА ВУЧИЋА Весић: Срећан сам што смо добили овакву подршку!
06. 04. 2022. у 11:56
Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп
Са места на којем су амерички председници раније објављивали ратове или примирја, Меланија Трамп послала је личну поруку да је неправедно осумњичена за неморал, бранећи се од гласина да је Епстин посредовао брачној вези
16. 04. 2026. у 16:48
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)