ВУЧИЋ СВИМ СИЛАМА БРАНИ СТАВ СРБИЈЕ: Целе ноћи разговарао са званичницима САД и ЕУ
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић читаву ноћ је, све до шест сати јутрос, разговарао са највишим званичницима Сједињених Америчких Држава и Европске уније.

Фото: Танјуг
Шеф српске државе на све могуће начине ради на одбрани позиције Србије и изналажењу најбољег решења за грађане и државне и националне интересе.
Према незваничним информацијама, Вучић ће се вечерас обратити народу.
Подсетимо, председник се данас обратио грађанима на Инстаграму.
- Ми ћемо политичке изазове, верујем заједнички и уједињено, успети да савладамо, али економски изазови су све тежи и све већи. И зато реагујемо и на највеће цене у историји и угља, и струје и гаса и свих сировина. Драматично расту цене и осталих прехрамбених производа. Зато је важно да предузимамо мере и са тим мерама упознаћемо вас у најкраћем могућем року - вечерас или сутра. Битно је да без панике реагујемо и ја сам уверен да ћемо сачувати и стабилност и мир и добар живот за наше грађане - навео је председник у видео-снимку.
БОНУС ВИДЕО:
КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР КАО СПЕЈС ШАТЛ: Пацијентима од данас све доступно на једном месту
Ускоро опширније

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (9)