СПЕЦИЈАЛЦИ ПОЛИЦИЈЕ ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ ИДУ КА ЈАРИЊУ: Власти привремених приштинских институција наредиле су подизање борбене готовости

16. 01. 2022. у 13:08

ВИШЕ десетина припадника специјалне косовске полиције распоређено је данас на магистралном путу Косовска Митровица - Лепосавић, код места званог Дудин крш.

СПЕЦИЈАЛЦИ ПОЛИЦИЈЕ ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ ИДУ КА ЈАРИЊУ: Власти привремених приштинских институција наредиле су подизање борбене готовости

Фото Д. Зечевић

Припадници специјалаца полиције лажне државе распоређени су у десетак џипова и оклопних возила, окренутих у правцу северних општина Звечана и Лепосавића и пункта Јариње, јавља РТС.

Власти привремених приштинских институција наредиле су подизање борбене готовости специјалних снага полиције након одлуке парламента да одржавање референдума о промени Устава Србије забрани у српским срединама на КиМ, али и након јутрошњег мирног протеста Срба у Косовској Митровици и у другим срединама у покрајини.

БОНУС ВИДЕО:

ПЕРФОРМАНС У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ: Срби ипак гласају и поред притисака Приштине

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ШОК: Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон

ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"

БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.

06. 04. 2026. у 19:11

Коментари (2)

РУСИ РАЗНЕЛИ БРИТАНЦЕ: Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био без рукавица