НЕ МОРАМ ДА МИСЛИМ КАО ВЛАДА Вучић о референдуму: О епидемиолошким условима само када се ради добро за државу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, поводом позива организације ЦРТА Влади и Кризном штабу да се изјасне да ли постоје епидемиолошки услови за одржавање референдума, да се не бави тиме, али му је, каже, интересантно да се услови не доводи у питање када је реч о протестима.

Фото: Д. Балшић
- Не бавим се тиме. Што се мене тиче, то је питање за Владу и њихове процене. Могуће је да ће да прихвати, могуће је да неће, али ми је увек интересантно да када треба да се праве протести, ако треба неког да бију, да спречавају, онда епидемиолошке мере нису проблем, али ако треба нешто да се уради у корист државе, онда јесу - рекао је Вучић одговарајући на питање новинара.
Како каже, када треба да се изађе на изборе, да се остваре демократска права, онда почиње да се говори о епидемиолошким мерама.
- Могуће је да ће Влада то да прихвати, не бих до краја да улазим у то. Не морам да мислим као влада - рекао је Вучић.
Препоручујемо

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (2)