ВУЧИЋ РАЗОТКРИО НАМЕРЕ ПРИШТИНЕ: Желе инцидент, па да Аљбин Курти тражи заштиту од Американаца и Немаца
29. 12. 2021. у 18:51
ПРЕДСЕДНИК Србије рекао је да се Приштина понаша као неко ко мисли да треба да изазове инцидент да би Аљбин Курти могао да тражи заштиту од Американаца и Немаца.
Повезане вести
КУРТИЈЕВ ЛОШ МАНЕВАР ДА ПОЈАЧА СТРАХ МЕЂУ СРБИМА: Анализа "Новости" - Шта је позадина захтева председника тзв. Косова Макрону
УПОЗОРЕЊЕ председника Србије Александра Вучића да би премијер привремених приштинских институција Аљбин Курти, који је јуче отпутовао у "званичну" посету Француској, од првог човека те државе Емануела Макрона могао да затражи подршку за повлачење НАТО из Копнене зоне безбедности на северу КиМ, указује на настојање да се, кроз политичке иницијативе, преиспита и потенцијално измени постојећи безбедносни поредак успостављен међународним споразумима.
28. 03. 2026. у 06:45
Најновије из рубрике
ВУЧИЋ ДАНАС НАСТАВЉА КОНСУЛТАЦИЈЕ: На реду састанци са ове две странке
Председник Србије Александар Вучић наставиће данас консултације са представницима странака састанцима са представницима Српске напредне странке и Удружених синдиката Србије Слога.
09. 04. 2026. у 07:28
ВУЧИЋ УПУТИО БЛОКАДЕРИМА ЗВАНИЧАН ПОЗИВ НА ДИЈАЛОГ: Мој једини услов је да они... (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић упутио је данас нови јавни позив студентима блокадерима и свим заинтересованим странама на отворен дијалог, наглашавајући да је спреман за разговор у сваком тренутку - али уз јасан услов.
08. 04. 2026. у 21:35
БЛОКАДЕРИ ПОЧЕЛИ И ДА КУНУ! Од немоћи само вређају и урлају
НАРОД их неће и зато прибегавају најгорим увредама и гнусним клетвама
08. 04. 2026. у 21:13
ШЕШЕЉ ОБЈАСНИО: Министар је на челу просвете, а не ректор
МОРА министар имати овлашћење да смени сваког ректора који не ради свој посао како треба, сматра председник СРС др Војислав Шешељ.
08. 04. 2026. у 21:00
ПРЕДСЕДНИК НАСТАВЉА КОНСУЛТАЦИЈЕ: Ко се плаши разговора, не заслужује народ!
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић наставиће сутра консултације са представницима политичких странака, у оквиру процеса дијалога који се одвија у Председништву.
08. 04. 2026. у 20:13
Коментари (0)