ТРАЖЕ "ПОПРАВНИ", А ЈОШ НИЈЕ ПОТПИСАН ЗАКОН: Траје процедура око Закона о експропријацији, председник чека став правног тима
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић још није потписао Закон о експропријацији, а еколошка удружења, која ових дана протестују због његове садржине, тврдећи да је темељ за отимање имовине, траже да документ буде враћен у парламент.

Фото Н. Фифић
Уколико Вучић то учини, биће ово тек једна од десетак пута за последњих 30 година да лидери државе користе могућност враћања акта на поправни.
Вучић је у понедељак рекао да још није потписао Закон о експропријацији, јер чека мишљење свог правног тима:
- Мислим да нисам потписао закон који је за неке много важан иако немају појма, праве се наивни. Закон о референдуму сам потписао, а још нисам царинске законе и закон о порезу на имовину. Чекам мишљења мог правног тима у року од два дана, па ћу да видим.
Препоручујемо

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)