ВУЧИЋ СТИГАО У АРЕНУ: Председник са члановима СНС прославља 13. годишњицу странке (ФОТО)
АЛЕКСАНДАР Вучић са омладином СНС стигао је у Штарк арену где се обележава 13. годишњица Српске напредне Странке.
Фото: Printscreen ТВ Пинк
- Пристојна Србија побеђује - рекао је председник Србије и додао да СНС спроводи јасну и добру политику за Србију.
- Наше наслеђе ће бити наслеђе сигурности и стаблности за Србију! Они који не раде ништа углавном не греше, они раде све без икакве одговорности. Ја желим да ови млади људе науче одговорност и вредан рад. Ја желим да им оставимо пристојну Србију, земљу која не иде воденим топовима на демонстранте, да пушта све, али која ће заштити уставни поредак.
Препоручујемо
КУРТИ НАПОКОН ПРИЗНАО: Војска лажне државе је наследница терориста ОВК!
27. 11. 2021. у 16:03
"ЈА ТЕ ВОЛИМ СРБИЈО": Сјајна сцена са свечане академије СНС, орило се Ареном (ВИДЕО)
27. 11. 2021. у 17:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)