ОКО ствари око којих Русија мозе да помогне Србија неће бити остављена на цедилу, важна је порука коју је данас изнео руски председник Владимир Путин, пренео је после разговора са њим председник Србије Александар Вучић.
Повезане вести
ВУЧИЋ О РЕАКЦИЈИ РУСИЈЕ НА ХАПШЕЊЕ МАДУРА: Ништа се није неочекивано десило, исто је било и у Сирији
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић након седнице Савета безбедности обратио се на конференцији за штампу.
04. 01. 2026. у 12:03
"НЕ СУМЊАЈТЕ У АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА" Брнабићева о НИС-у: Он је добро проучио све уговоре, ниједан од њих не може да се примени на ову ситуацију
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић рекла је данас да је председник Александар Вучић добро упознат са свим документима који се односе на Нафтну индустрију Србије као и да верује да ће се он обратити јавности поводом изјаве председника Русије Владимира Путина о међувладином споразуму.
19. 12. 2025. у 15:59
Најновије из рубрике
УДАР НА ТЕМЕЉЕ СРПСКОГ ИДЕНТИТЕТА: Како је мржња блокадера покушала да понизи два века Матице српске
СКАНДАЛОЗНИ напади на црквене великодостојнике и увреде упућене академицима испред Српског народног позоришта у Новом Саду нису били само чин политичког примитивизма демонстраната, већ директан удар на најстарију и најзначајнију књижевну, културну и научну институцију нашег народа.
20. 02. 2026. у 07:00
ШЕШЕЉ УПОЗОРАВА: Динко Грухоњић је духовни вођа блокадерског покрета
БЛОКАДЕРСКИ покрет Динка Грухоњића има изражени антисрпски карактер, нападају Српску православну цркву, војску и полицију, упозорава заменик председника СРС Александар Шешељ.
19. 02. 2026. у 22:30
ОВО СУ УГОВОРИ КОЈИ ДОКАЗУЈУ КАКО ЈЕ ШОЛАК СА ЕКИПОМ УЗЕО 1,502 МИЛИЈАРДЕ ЕВРА: Све стрпали у џепове, а сад им крив Вучић
ТРИ уговора везана за три трансакције - продају СББ-а, продају Спорт клуба и продају Нет ТВ-а донела су Драгану Шолаку чак 1.502 милијардe евра.
19. 02. 2026. у 21:48
РЕДОВНО КЛАЊЕ СРБА НА СВАКИХ 50 ГОДИНА: Томпсон шири усташтво и по БиХ, а помаже му Човић
ЛИДЕР ХДЗ БиХ Драган Човић угостио је усташког певача Марка Перковића Томпсона у седишту ХДЗ у Мостару.
19. 02. 2026. у 20:00
ПРИЗНАЊЕ И НА БЛОКАДЕРСКИМ МЕДИЈИМА: Вучићева посета Турској изузетно успешна, политичко Сарајево пуца од муке!
НА блокадерском медију Нова С могло је јасно да се чује како политичко Сарајево "пуца о муке", након веома успешне посете председника Републике Србије Александара Вучића.
19. 02. 2026. у 19:54
Коментари (0)