ВИОЛА "СЛЕПА" НА РОПСТВО У НЕМАЧКОЈ: Док се у Србији "бори" за права радника, у њеној земљи цвета експлоатација (ВИДЕО)
СТРАНА лобисткиња Виола фон Крамон, која је у свом најновијем ангажовању почела да се "бори" за права радника у Линглонгу, заборавила је да је њена земља један од центара савременог ропства у Европи.
Фото: Принтсцреен/DW/Јутјуб/Objektiv TV
Модерно ропство у Немачкој је усредсређено пре свега на раднике и мигранте у грађевинској и угоститељској индустрији, док је сексуална експлоатација оних који немају заштиту раширена, писао је Дојче Веле.
Принудни рад и експлоатација су заступљени и међу домаћим радницима, као и у индустријама прераде меса, пољопривреде и транспорта. Већина робова је из источне Европе.
Према подацима од пре три године, у Немачкој се чак 167.000 људи могу класификовати као савремени робови.
- Немачка је бордел Европе - рекао је Дитмар Ролер, председник немачке канцеларије Међународне мисије правде (ИЈМ), која се бори против трговине људима широм света.
БОНУС ВИДЕО - "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РЕАКЦИЈЕ НА ПЛАН ЂИЛАСА И ЈЕРЕМИЋА: "Време тајкуна и лажова је само ружна прошлост"
20. 11. 2021. у 17:25
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (1)