ХАОС У СКУПШТИНИ ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ: Сепаратисти се свађали око српског пића (ВИДЕО)
НЕГАТИВАН став о српским производима на Косову и Метохији данас је изнео и посланик Алијансе за будућност тзв. Косова Беке Бериша који је на седници одметничке скупштине затражио од председавајућег Гљаука Коњуфце да уклони српске производе из скупштинског бифеа.

Фото: принтскрин
Бериша је једно пиће, произведено у Србији, донео до столица на којима седе председник одметничке скупштине Гљаук Коњуфца и такозвани премијер Аљбин Курти, тражећи да се овај производе више не служи у бифеу Скупштине.
Он је додао да су представници владајућег Самоопредељења, као странка, више пута доказали свој отпор према производима који долазе из централне Србије.
- У скупштинском бифеу служи се пиће из Србије. Замолио сам председника Коњуфцу да не дозволи да се ово пиће служи, јер су они веома гласни били против српских производа - рекао је Бериша.
(Косово онлине)
Препоручујемо

РУСКИ АМБАСАДОР: Ако НАТО то уради, избиће рат
АКО НАТО обори руски авион, то ће значити војни сукоб, изјавио је амбасадор Русије у Паризу Алексеј Мешков.
25. 09. 2025. у 16:04

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

ШОКАНТНИ ДЕТАЉИ УБИСТВА ХРВАТСКОГ ПОЛИТИЧАРА Закуцали се у њега колима, па га изрешетали - смрт насред пута и тројица ухапшених (ВИДЕО)
"УСЛЕДИЛА је брза интервенција полиције током које је пронађен 33-годишњак, након чега су ухваћене још две особе."
24. 09. 2025. у 13:56
Коментари (0)