АНА БРНАБИЋ РАЗОТКРИЛА ЛАЖНЕ ВЕСТИ: Није тачно да су Метју Палмер и Ричард Гренел лобисти Србије

ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић демантовала је вест да су "Метју Палмер и Ричард Гренел лобисти Србије".

АНА БРНАБИЋ РАЗОТКРИЛА ЛАЖНЕ ВЕСТИ: Није тачно да су Метју Палмер и Ричард Гренел лобисти Србије

Фото: Танјуг

- Категорички демантујем бруталну и срамотну лаж са насловне стране таблоида Нова: да су Метју Палмер и Ричард Гренел лобисти Србије. Застрашујућа је перфидност којом је лаж сервирана ("на списку контаката" су, па су, ваљда, лобисти). Овакве лажи наносе директну штету Србији - написала је на Твитеру Ана Брнабић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру