МИРНО ЧЕКА ПОРТУГАЛЦЕ: Селектор Стојковић примио трећу дозу вакцине против короне
ФУДБАЛЕРЕ Србије наредне недеље чека тежак испит против Португалије. Улог је велики, одлазак на Светско првенство, а пред највеће фудбалске изазове који нам предстоје из ФСС стижу важне вести.
ФОТО: ФСС
Селектор Србије Драган Стојковић Пикси вакцинисао се данас у Дому здравља "Стари град", вакцину је примио од стране докторке Марине Пајовић.
Доласком Стојковића на клупу "орлова" полако се поново враћа култ репрезентације међу навијаче. Уколико наредне недеље Србија савлада Португалију, биће корак ближе пласману на Светско првенство у Катару.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)