"СВЕ ЈЕ СМИШЉЕНО ДА БИ СЕ НАСЕКИРАЛА НОВИНАРКА КОЈА ЈЕ КРИТИКОВАЛА ТЕ ПЕСМЕ" Вучић о избору музике на обележавању Дана српског јединства
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић, поводом критика избора песама на свечаном обележавању Дана српског јединства, рекао је да он није бирао песме.
Foto: Printskrin
Упитан за критике у вези песме „Пукни зоро“, која је извођена на свечаности, а која је наводно песма навијача, насмејао се и казао „за све сам крив и за то“.
- Нисам знао која ће песма да буде. Ја сам припремао свој говор. Али то је једна дивна песма, као и све остале које су изведене - објаснио је Вучић за Пинк.
У шали је казао да је то све било смишљено и организовано да би се насекирала новинарка која је критиковала извођење те песме.
Препоручујемо
"ПОСТАО САМ ВЕЋА ЗВЕЗДА ОД ЛЕБРОНА ЏЕЈМСА": Вучић о нападима медија из региона (ВИДЕО)
17. 09. 2021. у 21:10
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)