МИ живимо у једном времену у коме се Србија мења страховитом брзином, дешава се период највећих промена у нашој новијој, а можда и читавој историји, рекао је данас Александар Шапић, поптредседник Главног одбора Српске напредне странке током обиласка Пчињског, Нишавског и Зајечарског округа.
Повезане вести

ЗАЈЕДНО НА ЛОКАЛУ: Проглашена листа СНС – СПС за изборе у Неготину
ИЗБОРНА комисија општине Неготин прогласила је прву листу за изборе за одборнике који ће 17. октобра бити одржани у Неготину.
06. 09. 2021. у 16:25

АНА БРНАБИЋ: Политика председника Вучића и Српске напредне странке је брига о људима
ПОВЕРЕНИЦА београдског одбора Српске напредне странке Ана Брнабић посетила је вишечлану породицу Ћук из Ресника и том приликом навела да је политика Александра Вучића и Српске напредне странке брига о људима, али и да сваки човек осети да се води рачуна о квалитету његовог живота.
05. 09. 2021. у 14:10
Најновије из рубрике

ВУЧИЋ ОТКРИО: Имате армију људи против блокадера
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у емисији "Прва тема" на ТВ Прва изјавио је да, има укупно 23 одсто људи који као први проблем наводе протесте у Србији.
20. 06. 2025. у 22:15

"ОВО ЋЕ БИТИ ВИДОВДАН ПОБЕДЕ, БЛОКАДЕРИ НЕМАЈУ ШАНСУ" Вучић о најављеном протесту: Држава уме себе да сачува и одбрани
У ОБРАЋАЊУ грађанима на ТВ Прва, председник Александар Вучић је подсетио на изручење Слободана Милошевића, на Видовдан, од стране данашњих блокадера.
20. 06. 2025. у 22:08

"ЊИХ 16 ЈЕ БЛОКИРАЛО БЕОГРАД" Вучић: Безобзирно су безобразни
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у емисији "Прва тема" на ТВ Прва, запитао се ко ће да буде крив уколико држава одговори блокадерима великом силином.
20. 06. 2025. у 21:47

ВУЧИЋ О ЕКСПУ: До сада се пријавило 116 земаља, бићемо рекордери
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у емисији "Прва тема" на ТВ Прва изјавио је да се за Експо 2027. године пријавило 116 земаља.
20. 06. 2025. у 21:42

ВУЧИЋ О ИЗБОРИМА У КОСЈЕРИЋУ И ЗАЈЕЧАРУ: Шиканирали су људе и опет изгубили
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у емисији "Прва тема" на ТВ Прва изјавио је да теоријски јесте могуће да се промене резултати избора у Косјерићу.
20. 06. 2025. у 21:37
Miki Zg
09.09.2021. 20:55
Upravi zbog toga što se Srbija mjenja strahovitom brzinom u svim segmentima života krenuli su brutalni napadi Zapada preko bivših eks Rep. na Srbe u Srbiji ,Rep. Srpskoj ,C.Gori ,Kosovu i Metohiji .Daju se stotine miliona dolara tzv.NVO.,tajkuni preko svojih medija vrše hibridni rat protiv države -uzalud .Sprega srbofobnih političara u regiji s mafijom i Zapadnih ambasada .Istina ih izluđuje ,ništa neće postići nasilnim ,izmišljenim Rezolucijama o genocidnim Srbima ,naprotiv ujedinjenje slijedi-srpski svet .Gandijevska borba .