АЛТЕРНАТИВЕ „СУБОТИЦА ЈУГ“ И „БАЧКА ТОПОЛА“: Од среде се затвара петља „Жедник“ на аутопуту Е75
ОД сутра (среда 18.08.) у 15 часова, на аутопуту Е-75 затвара се за саобраћај петља "Жедник" у правцу Суботица-Нови Сад.
Фото Printscreen
У питању је искључење са, односно укључење на аутопут на 37. километру од државне границе. Укључење на аутопут према Новом Саду и искључење из правца Суботице биће онемогућено у наредних 45 календарских дана.
Алтернативни правци су петља „Суботица-југ“ и петља „Бачка Топола“. У питању је наставак радова на реконструкцији 40 километара аутопута према Новом Саду.
Препоручујемо
Буњевци у Суботици обележили Дан Дужијанце: Празник свих добронамерних грађана Суботице
16. 08. 2021. у 19:28
НАПРЕДУЈУ УПРКОС ВРУЋИНАМА: Антић обишао радове на мосту преко Јужне Мораве (ФОТО)
16. 08. 2021. у 16:47
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (0)