ОДЛУКЕ ОД ВАЖНОСТИ ЗА ОПСТАНАК СРПСКОГ НАРОДА: Вучић сутра са руководством Републике Српске тачно у подне
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се сутра у Београду са руководством Републике Српске.
Д.Миловановић
Како се сазнаје, састанак ће почети у 12 часова.
Вучић ће се састати са српским чланом Председништва Босне и Херцеговине Милорадом Додиком, председницом Републике Српске Жељком Цвијановић, председником Народне скупштине Републике Српске Недељком Чубриловићем и председником Владе Републике Српске Радованом Вишковићем.
После састанака, који ће у Вили Мир почети у подне, планиране су изјаве за медије у 13.00 часова, саопштила је Служба за сарадњу са медијима председника Србије.
Говорећи о ситуацији у БиХ, Вучић је недавно за РТС рекао да ће Србија радити све да сачува мир и стабилност. Он каже да није добро октроисање одлука са стране.
- На обележавању "Олује" ће у Београду бити комплетно руководство Републике Српске, па ћемо разговарати - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ О КРИВИЧНОЈ ПРИЈАВИ КОЈУ ЈЕ ПОДНЕО ВУЧЕВИЋ: Спреман сам да идем на полиграф!
03. 08. 2021. у 11:57 >> 12:00
ВУЧИЋ У КЛИНИЧКОМ ЦЕНТРУ СРБИЈЕ: Хвала вам - Изгледаће као свемирски брод (ФОТО, ВИДЕО)
03. 08. 2021. у 10:35
ЗАЕВ: Председник Вучић ће нам послати хеликоптере како бисмо се изборили са пожарима
03. 08. 2021. у 10:10 >> 10:11
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (3)