ВУЧИЋ ЗА „ВАШИНГТОН ЕГЗАМИНЕР”: Обама дао памфлет, Венс нуди исповест верника
27. 06. 2026. у 12:55
27. 06. 2026. у 12:55
27. 06. 2026. у 00:19 >> 12:43
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
27. 06. 2026. у 10:59
Čiča Gorio
20.08.2020. 08:52
Bravo sve si u pravu. To je ono "I posle tite Tito. Štaje Tito uradio Srbima to niko nezna??? Mi bi morali da sve njergovo izbacimo iz prakse i da ga zaboravimo ko najgoreg Ustašu??? Gorije od Pavelića i Artukovića???