ЕКРАН: Ђилас тражи термине на РТС и РТВ у којима ће опозиција гостовати сама
21. 09. 2021. у 13:00
ДОМАЋИН позвао госте, па се на њих наљутио. Још се чуди што су уопште долазили.
Повезане вести

СПОРАЗУМ: Не изненађује превише ни чињеница да Приштина није испоштовала ни "слово" Бриселског споразума
СВЕ што су приштинске власти последњих деценију-две потписале, никада нису испуниле. И то није ништа ново. Нити би било чудно да иза тих споразума стоји само Београд.
04. 09. 2021. у 11:11

НАЗЕБ МИТРОПОЛИЈЕ И ХРАБРИ "АНТИФАШИСТИ"
КАДА прави фашизам наступа борбене антифашистичке нације и државе се могу пребројати прстима на једној руци.
03. 09. 2021. у 08:30

ОДЛИКАШИ: Нека истраживања показују да је скоро 70 одсто ђака у Србији одлично?!
ЧАК 87 одсто професора у београдским гимназијама је "признало" да су током пандемије снизили критеријуме за оцењивање или, народски речено, поклањали оцене.
02. 09. 2021. у 10:05

КОТАО: Што дубље упадамо у гротло ковида, видици су нам све суженији
СЛОН прави озбиљну штету у стаклари, а ми се понашамо као да уопште није ту!
27. 08. 2021. у 10:05
Најновије из рубрике

уживоКОГА ЋЕТЕ ВЕЧЕРАС ДА СПАЛИТЕ? Блокадери терористи крећу у хаос - овога пута на мети Ниш
ВЕЋ пету ноћ заредом блокадери терористи настављају са својим планом за изазавиње грађанског рата и уништавање Србије, и настављају да праве хаос на улицама, а за вечерас најављују насиље на улицама Ниша!
17. 08. 2025. у 20:23 >> 21:17

НИКО НЕ СМЕ БИТИ ИЗНАД ЗАКОНА: Интезивирано процесуирање блокадера насилника
БРЗОМ и одлучном реакцијом Министарства правде, створени су услови да надлежно јавно тужилаштво у Ваљеву и прекршајни суд интензивира процесуирање свих починилаца насиља, без изузетка, чиме је држава још једном показала да насилници не могу и неће спречити рад институција Републике Србије.
17. 08. 2025. у 20:45

НАТО ЛОБИСТА ПОНОВО УДАРИО НА НАШУ ЗЕМЉУ И ПОДРЖАО БЛОКАДЕ: Из базена у Бечу уживам док гледам како се Србија урушава
ЛОБИСТА Аљбина Куртија и осведочени србомрзац Гинтер Фелингер ударио је, по хиљадити пут, на Србију.
17. 08. 2025. у 20:34

БЛОКАДЕРИ МЕЂУНАРОДНИ НАСИЛНИЦИ: Користе приручнике из иностранства за спровођење насилних протеста
НА групама за комуникацију блокадера са Факултета техничких наука у Новом Саду пронађени приручници из Хонг Конга, у којима је детаљно објашњена методологија насилних протеста који су реализовани тамо.
17. 08. 2025. у 19:46

ОСТАЛО ЈЕ САМО ЈОШ ДА УБИЈАЈУ Вућић: Уколико се будемо плашили неће остати ништа од нас ни од наше државе
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић упутио је поруку грађанима Србије.
17. 08. 2025. у 19:30
Коментари (0)