ВУЧИЋ О ПОСЕТИ ПОРОДИЦИ ПАЈОВИЋ: За два три дана кућа ће бити готова, први пут ће имати купатило, а Дејан своју собу

Дејана Калинић
Дејана Калинић

06. 12. 2023. у 18:34

АЛЕКСАНДАР Вучић, председник Србије је током гостовања на ТВ прва прокоментарисао и недавну посету Дејану Пајовићу и његовој мајци.

ВУЧИЋ О ПОСЕТИ ПОРОДИЦИ ПАЈОВИЋ: За два три дана кућа ће бити готова, први пут ће имати купатило, а Дејан своју собу

Фото: Принтскрин

Председник каже да је прича о Дејану Пајовићу дивна прича о двоје фантастичних људи.

- Дејан је стамени, прави мушкарац из долине Западне Мораве. Градоначелник Тодоровић ме обавестио да човек живи у 10 квадрата са својом непокретном мајком Слободанком. Живе заиста у 10 квадрата, зидови су криви и изломљени. Греју се уз "смедеревац", али то пропушта са свих страна... Дође вам да заплачете када то видите, а они су обоје били насмејани - казао је Вучић.

Они ће сад добити кућу од 40 квадрата, а стару ће користити као оставу.

- За два-три дана ће то бити готово. Први пут ће имати купатило, а Дејан ће имати своју собу - рекао је Вучић.

БОНУС ВИДЕО: "ЏАБА СВИМА КРЕЧИ": Јовановић упутио бруталну поруку лидеру ССП-а

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (78)

ЈЕДИНО РЕШЕЊЕ: Шешељ открио шта држава хитно мора да уради