ШВАЈЦАРАЦ ПОНОВО ПРЕД СВОЈОМ ПУБЛИКОМ: Србин жели да му узме меру

Марко Милосављевић

21. 10. 2025. у 12:50

МИОМИР Кецмановић и Стен Вавринка ће се састати у првом колу Базела.

ШВАЈЦАРАЦ ПОНОВО ПРЕД СВОЈОМ ПУБЛИКОМ: Србин жели да му узме меру

Фото: EPA-EFE/DANIEL GONZALEZ

Швајцарском тенисеру се полако ближи крај каријере и ово му је један од последњих турнира у својој земљи.

Стен је троструки гренд слем шампион и некада је представљао претњу великој тројци.

Ипак, године чине своје, Рафа и Роџер су у пензији, Новак је још увек на високом нивоу, али он није, тренутно игра испод свог стандарда.

Кецмановић је свестан да је предност на његовој страни и данас ће бити мотивисан да упише тријумф.

НАШ ТИП: Кецмановић - Вавринка 1 (квота 1,52)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп

Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп

Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

04. 05. 2026. у 12:25

Коментари (0)

„Љубинко и Десанка“ на сцени Фондације Mozzart: Цекић, Вулановић и Бандовић у Шушљиковој режији о блискости која недостаје