НА БЕТОНУ НИЈЕ АУТОРИТАТИВАН: Норвежанин има тешког противника у другом колу
КАСПЕР Руд и Матео Беретини ће одмерити снаге у другим колу Токија.
FOTO: Tanjug/AP
Норвежанин није играч који ће бележити добре резултате на бетону у континуитету и неће бити ауторитативан.
Међутим, јасно је о каквом се тенисеру ради, способан је да одигра на високом нивоу када то ривали најамње очекују.
Бекхенд му прави велики проблем на овој полдози, игра са доста спина и није толико учинковит.
Беретини се боље сналази у оваквим условима, али он је далеко од своје најбоље форме.
НАШ ТИП: Руд - Беретини 1 (квота 1,60)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ХОЛАНЂАНИН ЈЕ ВЕЗАО ЧАК ШЕСТ ПОРАЗА: Француз је у бољој форми
26. 09. 2025. у 07:19
У ПРВОМ КОЛУ ЈЕ ИМАО ДОСТА ПРОБЛЕМА: Фриц ће данас бити опрезнији
26. 09. 2025. у 07:15
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ПОТРЕС! Син селектора Албаније у дресу Србије (FOTO)
СРБИЈА је поражена од Албаније у Лесковцу, чиме је први пут од 2014. године наша селекција остала без Светског првенства. Ипак, једна слика која је недавно осванула на интернету изазвала је велику реакцију.
27. 12. 2025. у 09:45
ЗВЕЗДА НА ПРАГУ ПОЈАЧАЊА: Црвено-бели враћају српског бисера?
Млади везиста Лазар Јовановић прешао је летос у Штутгарт за пет милиона евра, а сада би могао да се врати на "Маракану".
27. 12. 2025. у 10:46
Коментари (0)