БРИТАНАЦ СЛАВИО УЗ ДОСТА ПРОБЛЕМА: Американац је најопаснији на трави
ДРЕЈПЕР и Накашима ће одмерити снаге у четвртфиналу Квинса.

FOTO: AP/Tanjug
Британац воли да игра пред својим навијачима, свестан је да је у добром ритму и жели у што бољем издању да дочека Вимблдон.
На најпрестижнијем гренд слему ће бити међу првим носиоцима, те ће са најбољим тенисерима играти тек у завршници турнира.
На старту Квинса је елиминисао Џенсона Бруксбија, а затим је био бољи и од Алексеја Попирина. Против Аустралијанца је имао доста проблема, али је био најбољи када је то било најпотребније.
Његов данашњи противник је доказао доста пута да је трава подлога на којој је убедљиво најопаснији.
Верујемо да ће граница поена бити пребачена.
НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,58)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

ИМАЈУ ПРЕДНОСТ ДОМАЋЕГ ТЕРЕНА У ФИНАЛУ: Мадриђани су елиминисали Уникаху!
20. 06. 2025. у 08:15

ЈУЧЕ ЈЕ ТИКЕТ ПРОШАО: Ево предлога из осталих спортова за петак
20. 06. 2025. у 07:08

КАКАВ 177. ВЕЧИТИ ДЕРБИ! Црвена звезда у трилеру добила Партизан у Хумској и престигла га на табели! (ВИДЕО)
Партизан и Црвена звезда су одиграли изузетно занимљив 177. "вечити дерби" у првенственој конкуренцији, а коначан резултат 1:2, епилог је више него интересантних дешавања на стадиону у Хумској.
20. 09. 2025. у 21:02 >> 21:03

СВИ У НЕВЕРИЦИ! Адриана Вилагош би освојила светско злато да је поновила хитац из квалификација! Ево шта је рекла после финала
Српска репрезентативка Адриана Вилагош заузела је осмо место у финалу бацања копља на Светском првенству у Токију хицем од 61,29 метара, што јој није лако пало, имајући у виду да је била најбоља у квалификацијама.
20. 09. 2025. у 15:26

ДЕЈАН СТАНКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Сви челници Спартака решили да му дају отказ, а за њега је само човек - који је на одмору!
Најновије вести из Русије нису баш лепе по Дејана Станковића, бившег фудбалског репрезентативца наше земље, сада тренера са прилично богатим иностраним искуством.
20. 09. 2025. у 15:35
Коментари (0)