ЊИХОВА ФОРМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Селтикси ће спремни дочекати плеј-оф
МЕМФИС и Бостон ће одмерити снаге у ноћи између понедељка и уторка.
FOTO: Tanjug/AP/Steven Senne
Селтикси су у правом тренутку подигли форму, финиш је регуларног дела и спремни ће дочекати плеј-оф.
Актуелни шампион је међу првим фаворитима за освајање и ове сезоне, имају квалитетан тим који је јако тешко зауставити када уђе у свој ритам.
Налазе се на другој позицији у источној конференцији и доигравање ће дочекати са исте.
У преходних 14 кола уписали су самој један пораз, а тријумф над Сан Антонијом у прошлом колу био им је осми у низу.
Верујемо да ће успети да славе и у Мемфису.
НАШ ТИП: 2 (квота 1,52)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Трансфер бомба! Црвена звезда доводи сјајно појачање, Дејан Станковић лично одабрао! Скаути више пута ишли да се увере у толики квалитет
Најновије вести из ФК Црвена звезда могле би да обрадују "делије".
04. 05. 2026. у 16:01
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп
Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
04. 05. 2026. у 12:25
Коментари (0)