НЕДОСТАЈУ СТАРИ АСОВИ: Мадриђани се грчевито боре за плеј-ин
РЕАЛ Мадри ће у 30. колу Евролиге гостовати Асвелу.

Фото: EPA-EFE/Kiko Huesca
Јасно је да ствари у Мадриду не функционишу најбоље, од најдоминантније екипе у Европи су дошли до тога да се боре за плеј-ин.
Нема старих асова попут Серхија Родригеза и Рудиј Фернандеза и то се одразило на атмосферу у тиму.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Гершон Јабуселе је такође био једна од најбитнијих фигура у тиму и његов изостанак нису успели да надоместе.
У клуб је доведен Ксавије Ратан-Мејс који важи за изузетног кошаркаша, међутим, средина му од самог старта није пријала.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Џанан Муса је такође неко ко је незадовољан и догодине га највероватније нећемо видети у Реалу.
Марио Хезоња је продужио уговор, његов индивидуални чинак је остао добар, али није превише посвећен тиму.
Факундо Кампацо је играч који игра за тим, увек се трудио да прво разигра саиграче, па тек онда себе, међутим, ове сезоне то није могуће.
"Краљеви" су у досадашњем делу сезоне остварили само 15 победа уз 14 пораза и трентно се налазе на деоби десетог места заједно са Партизаном и Анадолу Ефесом.
Јасно је да је то екипа која у сваком моменту може да "кликне" и њима ће већи проблем бити да се домогну доигравања него да се касније пласирају у плеј-оф.
Играчи Асвела су уписали само 11 победа у регуларном делу и њима преостаје да се часно опросте од такмичења.
Тим из Вилербана је чак и славио у првом делу сезоне на свом терену, али тешко да ће то и вечерас бити случај.
Њихов главни играч је Тео Маледон, Француз је показао да поседује лидерске карактеристике и наредне сезоне ћемо га гледати у неком великом клубу, а можда баш у Реал Мадриду.
Евентуални пораз би за Мадриђане највероватније значио и крај трке, зато верујемо да ће имати нешто озбиљнији приступ.
НАШ ТИП: Реал Мадрид - Асвел х1 -12,5 (квота 1,90)
Препоручујемо

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)
Тенис је потресао велики скандал.
30. 04. 2025. у 18:20

ПРЕОКРЕТ! Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановић изиграли цео свет (ФОТО)
После вишенедељних нагађања о турбуленцији у браку између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштагера, десио се тотални преокрет.
30. 04. 2025. у 06:08
Коментари (0)