БИТКА ЗА ПЛЕЈ-ОФ: Парижани су имали бољи старт
КОШАРКАШИ Париза ће у 30. колу Евролиге угостити Милано.
Foto: Profimedia
Обе екипе су оствариле исти број победа у досадашњм делу такмичења, што просто звучи невероватно ако узмемо у обзир како су почеле сезону.
Парижани су били доминантни на старту сезоне, у једном тренутку су имали десет узастопних победа и држали лидерску позицију, са друге стране, Милано је имао доста проблема са повредама и њихова игра на почетку није била сјајна.
У претходнох 29 кола су уписали по 16 тријумфа и тренутно се налазе на деоби шестог места заједно са Барселоном и Црвеном звездом.
Меч другог кола који се играо у Граду моде је припао "манекенима", крајњи резултат гласио је 79:74.
Никола Миротић је због повреде кука пропустио меч домаћег шампионата, али данас ће игра његовог тима зависити од његовог стања.
Наша процена је да граница поена у овом дуелу неће бити пребачена.
НАШ ТИП: -172,5 (квота 1,82)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Трансфер бомба! Црвена звезда доводи сјајно појачање, Дејан Станковић лично одабрао! Скаути више пута ишли да се увере у толики квалитет
Најновије вести из ФК Црвена звезда могле би да обрадују "делије".
04. 05. 2026. у 16:01
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп
Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
04. 05. 2026. у 12:25
Коментари (0)