БИТКА ЗА ЧЕТВРТФИНАЛЕ МАСТЕРСА: Британац зна како се побеђује Фриц
ОБРАЧУН Дрејпера у Фрица пратићемо у 1/8 финала Индијан Велса.
FOTO: Tanjug/AP
Британац је турнир отворио победом над Жоаом Фонсеком, а затим је елиминисао и Џенсона Бруксбија.
Дрејпер обожава да игра на бетону, терен у Индијан Велсу је нешто спорији и то би против данашег противника могло додатно да му одговара.
Американац је елиминисао Матеа Ђигантеа с максималним резултатом, док је против Алехандра Табила морао да игра одлучујући сет.
Окршај ових ривала смо последњи последњи пут гледали прошле године на мастерсу у Паризу и тада је Дрејпер био успешнији, верујемо да ће и тако би и данас.
НАШ ТИП: Дрејпер - Фриц 1 (квота 1,60)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
"МИРИШЕ" НА ПРОДУЖЕТКЕ: Прошле недеље смо видели да мало тога дели Лил и Дортмунд
12. 03. 2025. у 08:00
РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају.
04. 11. 2025. у 20:50
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
"ПСУЈЕШ ГА УВИЈЕК, КАД ГА И НА СЛИЦИ ВИДИШ..." Овако су босански навијачи реаговали на смрт српског тренера, Младена Жижовића, на утакмици
Фудбалска трагедија задесила је не само Србију, већ читав регион, када је усред утакмице Младост - Раднички 1923 Крагујевац у Лучанима умро тренер гостујуће екипе, Младен Жижовић. Погодила је та вест многе...
04. 11. 2025. у 12:20
Коментари (0)