ОСТВАРИЛИ СУ ВЕЛИКУ ПОБЕДУ У БЕОГРАДУ: Литванци остају у трци за плеј-ин
БАСКОНИЈА ће у 28. колу Евролиге угостити Жалгирис.

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ
Литвански представник је победом над Црвеном звездом ухватио последњи воз за плеј-ин и сада има само победу мање од десетопласираног Реал Мадрида.
Потпуно су надиграли црвено-беле пред гостујућим навијачима, а коначан резултат гласио је 80:86.
Силван Франсиско је био незаустављив, француски интернационалац је убацио 25 поена, док га је пратио Ален Смаилагић који је додао 15, Дејвидас Сирвидис се зауставио на 12.
Баскијци су испали из трке, у досадашњем делу сезоне су улисали само 11 победа.
Наша процена је да ће граница поена у овом дуелу бити пребачена.
НАШ ТИП: +164,5 (квота 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

ЈУЧЕ ЈЕ ТИКЕТ ПРОШАО: Ево предлога из осталих спортова за четвртак
06. 03. 2025. у 07:45

ЈОКИЋ МОРА ДА ПРОБУДИ САИГРАЧЕ: Кингси су направили солидан низ
05. 03. 2025. у 08:10

ФРАНЦУЗИ ВОДЕ БИТКУ ЗА ПЛЕЈ ОФ: "Кнежеви" желе брејк у Паризу
05. 03. 2025. у 08:35

УЕФА "ПРЕСЕКЛА": Ево где се игра Србија - Албанија након што је ФСС тражио да се утакмица измести из Београда!
Србија и Енглеска играли су прошлог уторка у квалификацијама за Светско првенство, "орловима" следи меч са Албанијом, а најновије вести које се тог меча одлуке у нашој групи су изазвале огромну пажњу.
15. 09. 2025. у 19:49

ЈЕЗИВА ТУЧА НА СТОТИНЕ НАВИЈАЧА У СРБИЈИ: "Делије" и "гробари" се тукли крвнички (ВИДЕО)
Навијачи су поново у центру пажње.
15. 09. 2025. у 15:12

ИГРАО ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН, А САДА ЈЕ ЦАР МЕЂУОПШТИНСКЕ ЛИГЕ! Навијачи одушевљени мајсторијама - "Дели жетоне за вожњу!" (ВИДЕО)
Волеле су га "делије", волели и "гробари", трофеј је подизао у иностранству, а сада игра за клуб из места са 152 становника.
15. 09. 2025. у 15:40
Коментари (0)