"КАНАРИНЦИ" БЛИСТАЈУ: За Бразилца су године само број

Марко Милосављевић

04. 03. 2025. у 08:10

КОШАРКАШИ Тенерифа ће у трећем колу групе "К" снаге одмерити са Петким Спором.

КАНАРИНЦИ БЛИСТАЈУ: За Бразилца су године само број

Фото: Profimedia

"Канаринци" играју сјајну кошарку и спремни су да нападну титулу Лиге шампиона. Остварили су две победе у групи и иду ка томе да упишу и трећу.

Пре три данас се састали са Хувентудом у оквиру домаћег шампионата, након неизвесне заршнице славили су с резултатом 82:81.

Поново је најисстакнутији на терену био бразилски ветеран, Марселињо Уертас је убацио 21 поен и поделио 5 асистенција.

Њихов данашњи противник још увек нема победу у групи и верујемо да ће после овог кола имати скор 0-3.

Наша процена је да ће Тенерифе остварити рутинску победу.

НАШ ТИП: Х1 -8,5 (квота 1,55)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп

Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп

Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

04. 05. 2026. у 12:25

Коментари (0)

Понуда дана: Нови концепт агенције Big Blue за лакши избор летовања