БАРАНИМА ЈЕ ЦИЉ ОПСТАНАК: Тим из Емирата је славио у Задру
ДУБАИ и Морнар ће одмерити снаге у 12. колу АБА лиге.

ФОТО: АБА лига/Дубаи
Изабраници Јурице Големца су у прошлом колу савладали Задар у гостима и тако стигли до осме победе у регуларном делу.
Тим из Емирата се боље снашао у утамици са малим бројем поена, а коначан резултат гласио је 63:71.
Авуду Абас је са дабл-дабл учинком од 14 поена и 10 скокова био предводник на терену, Клемен Препелич је такође убацио 14 погодака, двоцифрени су били још Данило Анђушић и Леон Радошевић који су додали по 11.
Са друге стране, Барани су везали четири пораза и за њих ће бити велики успех ако опстану у елити.
Верујемо да ће граница поена у овом дуелу бити пребачена.
НАШ ТИП: +170,5 (квота 1,80)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

МИЛЕНКОВИЋЕВ ФУДБАЛСКИ ДОКТОРАТ: Блеки је својим играма залудео све на Острву!
14. 12. 2024. у 07:40

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА КУПЕ КАРТЕ ЗА ВЕЧИТИ ДЕРБИ У ХУМСКОЈ! Навијачи Звезде ће бити на две трибине стадиона Партизана!
Партизан и Црвена звезда играју вечити дерби, а црно-бели су саопштили важне вести везане за начине на које се може доћи до карата за овај првенствени окршај наших највећих клубова.
16. 09. 2025. у 12:13

ПУКЛА ЉУБАВ! Разводе се Данило Икодиновић и Маја Огњеновић
Прослављена одбојкашица Маја Огњеновић и бивши ватерполиста Данило Икодиновић важили су за један од најскладнијих парова на јавној сцени.
16. 09. 2025. у 11:31

УЕФА "ПРЕСЕКЛА": Ево где се игра Србија - Албанија након што је ФСС тражио да се утакмица измести из Београда!
Србија и Енглеска играли су прошлог уторка у квалификацијама за Светско првенство, "орловима" следи меч са Албанијом, а најновије вести које се тог меча одлуке у нашој групи су изазвале огромну пажњу.
15. 09. 2025. у 19:49
Коментари (0)