КАКО ЗАУСТАВИТИ ЛЕСОРА? Сферопулос има решење!
ЦРВЕНА звеза ће у седмом колу Евролиге дочекати Панатинаикос, а ми предлажемо једног играча гостујућег тима.

Фото: EPA-EFE/Juanjo Martin
Француски интернационалац је већ неколико сезона један од најбољих центара у Европи и то показују бројке.
Бивши играч Партизана сјајно штити рекет, брзо се уклопио у Панатинаикосов систем и одмах се наметнуо као један од носиоца.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Црвена звезда је добила појачање у рекету и сада ће противници теже долазити до орбуча. Филип Петрушев није провео много на паркету против Жалгириса, али верујемо да ће вечерас имати далеко већу улогу.
Акценат је свакако на томе да се зауставе Лесор и Кендрик Нан. Верујемо да ће Јанис Сферопулос наћи решење да се то спроведе у дело.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
НАШ ТИП: Матијас Лесор -14,5 (квота 1,80)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на ту тему - стижу директно из Кремља. Владимир Путин, председник Русије, за то је "крив".
16. 06. 2025. у 20:56

ИЗРАЕЛ ОВО НИЈЕ ЖЕЛЕО: Напао Иран, а само три дана касније...
Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом тичу се - спорта.
16. 06. 2025. у 20:00

ЈАНИК СИНЕР ИЗГУБИО: Најновије вести из тениса су скроз неочекиване
Ролан Гарос 2025, други тениски гренд слем турнир у сезони, завршен је поразом Јаника Синера у финалу од Карлоса Алкараза, а и такмичарски повратак на терен италијанског тенисера који је први на АТП листи - обележио је пораз.
16. 06. 2025. у 17:44
Коментари (0)