"КЕНГУРИ" СУ ЛАК ЗАЛОГАЈ: Американци демонстрирају силу на припремама
КОШАРКАШКА репрезентација Сједињених Америчких Држава ће се у припремном мечу за Олимпијске игре састати са Аустралијом.
FOTO: FIBA.Basketball
Американци су први припремни меч успешно одрадили, а победу су остварили против селекције Канаде.
Минутажа је била распоређена, а најефикаснији у победничком табору били су Ентони Едвардс и Стеф Кари са 13, односно 12 погодака. Двоцифрени су били још Џру Холидеј (11) и Ентони Дејвис. Леброн Џејмс, Девин Букер и Џејсон Тејтум су комбиновано убацили 24 поена.
Канађани су боље ушли у дуел, али је дрим-тим на крају треће деонице у потпуности преузео контролу и мирно привео утакмицу крају.
Стив Кер на располагању има најјачи састав и свестан је да ће његов тим бити апсолутни фаворит на предстојећим Олимпијским играма.
Едвардса многи виде као носиоца ове екипе, играч Минесоте је имао невероватну сезону и одвео је свој тим до финала Западне конференције.
Данас ће се састати са екипом која има осам играча из НБА лиге, али верујемо да ће "кенгури" бити лак залогај.
НАШ ТИП: Х1 -20,5 (квота 1,88)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
СРБИН НАСТУПА У ХАМБУРГУ: Ђере подиже самопоуздање пред наставак сезоне
15. 07. 2024. у 08:30
ОБОЈИЦИ ВИШЕ ПРИЈА ШЉАКА: Алтмајер је на трави одиграо само два меча
15. 07. 2024. у 08:10
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су данас урадили навијачи у Хрватској - и тиме се хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
21. 12. 2025. у 12:19
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
21. 12. 2025. у 12:43
СРАМОТНО! Овако је Кевин Дурент реаговао на искључење тренера Николе Јокића (ВИДЕО)
БУРНО је било на утакмици Денвера и Хјустона, славили су гости 115:101, а виђена је и једна срамотна сцена у режији прекаљеног аса Кевина Дурента.
21. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)