ОКРШАЈ БОМБАРДЕРА У ШТУТГАРТУ: Србин против једног од најбољих сервера данашњице!
ХАМАД Међедовић ће се у другом колу Штутгарта састати са Александром Бубликом.
Foto: Profimedia
Срспски тенисер је победом отворио турнир у Немачкој, на само старту је елиминисао Фабијана Марошана након три одиграна сета 2:1 (6:7, 6:1, 6:4).
Двадесетогодишњак из Новог Пазара је имао 7 дуплих грешака у мечу, али и 25 асова. Севирао је сјајно и освојио 83% поена након убаченог првог сервиса.
Хамад је у другом сету чак два пута направио брејк, да би у последњем један био сасвим довољан.
Данас ће се састати са играчем који гаји сличан стил игре као и он. Казахстанац има невероватан први сервис и то му је заправо главно оружје.
Када му почетни ударац не функционише на најбољи начин, Бублик се неретко нађе у проблему и губи мечеве.
Наша процена је да ће наш тенисер славити.
НАШ ТИП: Међедовић - Бублик 1 (квота 2,28)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају.
04. 11. 2025. у 20:50
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
"ПСУЈЕШ ГА УВИЈЕК, КАД ГА И НА СЛИЦИ ВИДИШ..." Овако су босански навијачи реаговали на смрт српског тренера, Младена Жижовића, на утакмици
Фудбалска трагедија задесила је не само Србију, већ читав регион, када је усред утакмице Младост - Раднички 1923 Крагујевац у Лучанима умро тренер гостујуће екипе, Младен Жижовић. Погодила је та вест многе...
04. 11. 2025. у 12:20
Коментари (0)