ПОБЕДНИЧКИ НИЗ ЈЕ КОНАЧНО ПРЕКИНУТ: Јаник Синер руши сународника на старту турнира!
ЈАНИК Синер и Андреа Вавасори ће се састати у другом колу мастерса у Мајамију.
FOTO: Tanjug/AP
Трећи тенисер света игра невероватан тенис у последње време, али победнички низ је коначно прекинут.
Прошле недеље је стигао до полуфинала Мајамија где је поражен од Карлоса Алкараза након три одиграна сета 2:1(1:6, 6:3, 6:2).
Јаник је боље отворио меч, освојио је први сет, али то није било довољно да се сруши Шпанац. У наставку је Карлитос био заиста изванредан.
Ово је пораз који неће пољуљати Синера, свестан је да је направио велики успех у претходних неколико месеци.
Данас ће са друге стране мреже стајати његов сународник који је до главног жреба стигао преко квалификација. У последњем колу је елиминисао Аргентинца Педра Качина.
Верујемо да ће ово бити лак задатак за шампиона Аустралијан опена.
НАШ ТИП: Синер - Вавасори -18,5 (квота 1,85)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
24. 03. 2026. у 13:15
ДЕТОНАЦИЈА У ХУМСКОЈ Партизан доводи репрезентативца Србије који је брутално нокаутирао Хрвата усред Загреба
ТРАНСФЕР бомба на помолу!
24. 03. 2026. у 11:33
СРБИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА! Био репрезентативац, играо против Мајкла Џордана, па узео милион у квизу на РТС-у
Телевизијски квиз "Потера" често пред камере изведе људе са необичним биографијама, али је овонедељно издање донело причу која је подсетила на златна времена југословенске кошарке.
24. 03. 2026. у 05:50 >> 06:43
Коментари (0)