"МАНЕКЕНИ" СЕ ЈОШ УВЕК НАДАЈУ: Шабаз Нејпир је у врхунској форми!

МАНЕКЕНИ СЕ ЈОШ УВЕК НАДАЈУ: Шабаз Нејпир је у врхунској форми!

Фото Profimedia

"Манекени" су прошле недеље савладали Партизан на свом паркету и њихова нада за плеј-ин још увек није у потпуности угашена.

Црно-белима је пресудио трио Миротић-Шилдс-Нејпир који је комбиновано убацио 56 поена.

Након победе над српским представником, изабраници Етореа Месине су поражени од Виртуса у оквиру домаћег шампионата.

Бивши кошаркаш Црвене звезде је приказао још једну бриљантну партију, али то није било довољно да се угрози највећи ривал. Шабаз је утакмицу завршио са 24 поена и 9 асистенција.

Баскијци су након победе над Албом одиграли сјајно и у АЦБ лиги, срушили су Барселону резултатом 103:96. Јунак меча био је Маркус Хауард који је бројао до 37.

Очекује нас интересантан сусрет, наша процена је да ће граница поена на полувремену бити пребачена.

НАШ ТИП: +78,5 (квота 1,60)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24