Холанђани су у стању да пруже какав-такав отпор и верујемо да ће испунити хендикеп.

Актуелни шампион је апсолутни фаворит у овом дуелу.

ПОГЛЕДАЈТЕ СПЕЦИЈАЛ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

Кадетска фудбалска репрезентација Србије није успела да се пласира у финале УЕФА "У-17" Европског првенства, иако је водила са 2:0 у полуфиналу на Кипру против вршњака из Португала. У 89. минуту је било 2:1, али су Португалци у преосталим моментима другог полувремена Португалци дали два гола и победили са 3:2. Посебно је шокантан за "орлиће" био последњи погодак на мечу.

02. 06. 2024. у 19:08