РУМУНСКИ ПРЕДСТАВНИК ЈЕ СЛАВИО У ПРВОМ ДЕЛУ: Подгоричани желе освету!

М.М.

27. 12. 2023. у 09:54

БУДУЋНОСТ ће у 13. колу Еврокупа угостити Клуж.

Подгоричани у досадашњем делу Еврокупа имају негативан скор, уписали су пет победа и седам пораза, али и даље имају изгледне шансе за пласман у наредну фазу.

У последње време изабраници Андреја Жакеља не блистају на терену, у претходна четири меча претрпели су три пораза. Пре четири дана поражени су у градском дербију од Студентског центра резултатом 82:94 у оквиру 13. кола регионалне АБА лиге.

Са друге стране румунски представник игра веома добро на евросцени и остварио је осам победа уз четири пораза.

Када су се ови ривали састали у четвртом колу, Клуж је славио на свом паркету резултатом 89:74.

Наша процена је да граница поена неће бити пребачена.

НАШ ТИП: -170,5 (квота 1,45)

ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕЋУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

services.brid.tv

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24