ГРАДСКИ ДЕРБИ У АБА ЛИГИ: Подгоричани убрзавају ритам!

М.М.

23. 12. 2023. у 09:38

КОШАРКАШИ Будућности и Студентског центра састаће се у 13. колу АБА лиге.

Изабраници Андреја Жакеља су у досадашњем делу регионалног првенства уписали осам победа и четири пораза и тренутно заузимају пету позицију на табели.

Први стрелац екипе је Мекинли Рајт са 12,6 поена, док је иза њега Јоан Макунду са 9,7.

Кошаркаши Будућности ове сезоне имају трећу најјачу одбрану у АБА лиги, у просеку примају 76,8 поена. Једини тимови који су бољи по том параметру су Црвена звезда и Партизан.

Са друге стране и други тим из Подгорице има чиме да се похвали. Пулени Дејана Јакаре у просеку убацују 85,6 поена по утакмици и то их чини трећом најефикаснијом екипом у региону.

Ови ривали су се састали у полуфиналу Суперкупа и тада је Студентски Центар славио резултатом 63:69.

Верујемо да ће се данас играти у брзом ритму и да ће граница поена на полувремену бити пребачена.

НАШ ТИП: 1. пол. +81,5 (квота 1,61)

ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕЋУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24