ГРАДСКИ ДЕРБИ У АБА ЛИГИ: Подгоричани убрзавају ритам!

М.М.

23. 12. 2023. у 09:38

КОШАРКАШИ Будућности и Студентског центра састаће се у 13. колу АБА лиге.

ГРАДСКИ ДЕРБИ У АБА ЛИГИ: Подгоричани убрзавају ритам!

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Изабраници Андреја Жакеља су у досадашњем делу регионалног првенства уписали осам победа и четири пораза и тренутно заузимају пету позицију на табели.

Први стрелац екипе је Мекинли Рајт са 12,6 поена, док је иза њега Јоан Макунду са 9,7.

Кошаркаши Будућности ове сезоне имају трећу најјачу одбрану у АБА лиги, у просеку примају 76,8 поена. Једини тимови који су бољи по том параметру су Црвена звезда и Партизан.

Са друге стране и други тим из Подгорице има чиме да се похвали. Пулени Дејана Јакаре у просеку убацују 85,6 поена по утакмици и то их чини трећом најефикаснијом екипом у региону.

Ови ривали су се састали у полуфиналу Суперкупа и тада је Студентски Центар славио резултатом 63:69.

Верујемо да ће се данас играти у брзом ритму и да ће граница поена на полувремену бити пребачена.

НАШ ТИП: 1. пол. +81,5 (квота 1,61)

ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕЋУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе