ШВАЈЦАРАЦ ЖЕЛИ ДО ТИТУЛЕ: Американац се није добро провео у Кини!
СТЕН Вавринка и Маркос Ђирон одмериће снаге у првом колу АТП турнира у Астани.

Фото: EPA-EFE/MICHAEL DODGE
Швајцарац је рекао да му је циљ да до краја каријере освоји бар још један турнир.
Најбољу прилику да оствари тај циљ имао је у Умагу пре два месеца, међутим, заустављен је у финалу од Алексеја Попирина.
Тридесетосмогодишњак из Лозане је поражен у трећем колу Ју-Ес опена, да би касније у Дејвис купу био половичан.
Обезбедио је својој репрезентацији бод против Велике Британије, док је у окршају са Француском поражен од Ига Имбера.
Са друге стране Американац је прошле недеље играо у Ченгдуу, у првом колу је савладао Алексанра Бублика, али касније против Артура Риндеркнеша није могао.
Победник овог меча ће се у следећем колу састати са бољим из дуела Тим/Вариљас.
Наша процена је да ће се играти одлучујући сет.
НАШ ТИП: укупно сетова 3 (квота 2,36)
Препоручујемо

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

УЖАС! Спорт тугује: Израел убио репрезентативца Ирана и још троје спортиста из других спортова
Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта.
15. 06. 2025. у 13:16

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинула Јулија Родина
Откако је почео рат у Украјини, Русија је остала без неколико важних личности из света спорта, али најновије вести везане за Русију и њене трагичне спортске приче ипак долазе са другог меридијана.
15. 06. 2025. у 13:42
Коментари (0)