ОДЛУЧИЋЕ ТРЕНУТНА ИНСПИРАЦИЈА: Димитров ужива на трави!

М.М.

08. 07. 2023. у 10:50

ЈЕДАН од данашњих мечева на најпрестижнијем гренд слему биће и дуел између Димитрова и Тијафоа.

Танјуг/АП

Григор обожава да игра на травнатој подлози што најбоље говори и чињеница да је пре осам година играо полуфинале на овом турниру.

Бољи од њега у полуфиналном окршају тада био је српски тенисер Новак Ђоковић

Бугарин за сада нема проблема, још увек није изгубио сет а у прошлом колу је рутински савладао Иљу Ивашку.

Са друге стране и Американац је оба меча добио максималним резултатом, најпре је савладао Вуа, а потом и Доминика Штрикера.

Очекује нас интересантан сусрет, у данашњем дуелу нема фаворита и тренутна инспирација ће одлучити победника.

Наша процена је да ће граница сетова бити пребачена.

НАШ ТИП: +3,5 (квота 1,50)

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

Кадетска фудбалска репрезентација Србије није успела да се пласира у финале УЕФА "У-17" Европског првенства, иако је водила са 2:0 у полуфиналу на Кипру против вршњака из Португала. У 89. минуту је било 2:1, али су Португалци у преосталим моментима другог полувремена Португалци дали два гола и победили са 3:2. Посебно је шокантан за "орлиће" био последњи погодак на мечу.

02. 06. 2024. у 19:08